• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hüseyinoğulları Ticaret

Adres :

Yenidoğan Mah. Şahlaner Sokak No: 37 Odunpazarı Eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Özcan - Ünal Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (544) 518 45 82

Whatsapp 2:

0 (506) 051 52 72

Whatsapp 3:

0 (544) 518 45 82
Hüseyin Oğulları Ticaret firması hakkında:

Hüseyin Oğulları Ticaret firması olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR