• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İ & G Yapı Dekor

firma adresi

Adres :

- Ankara » Çankaya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Furkan Yıldırım
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (534) 289 16 69

reklam logosu
  • firma instagram

Yapı ve dekorasyon alanlarında üretim ve satış yapan firmamız İ&g Yapı Dekor, birmilyonnokta.com ailesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın temel amacı, müşteri memnuniyeti prensibine uygun olarak hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmak ve bu doğrultuda verdiği hizmetleri de sürekli geliştirmeye devam etmektir. Uygun fiyatlarımız ile sizlere en kaliteli ve en kusursuz hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ankara yapı dekor sektöründe hizmet veren firmamız, en çok tavsiye edilen firmalardan biri olmuştur. Geniş ürün ve hizmet yelpazemiz mevcuttur. Bu ürün ve hizmetlerimiz şu şekildedir; mutfak dolabı imalatı, ofis dekorasyonu, çatı uygulamaları, sıhhi tesisat döşeme, alçı sıva uygulaması, banyo dolabı imalatı, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, iç ve dış cephe boya işleri, 3d çizim, elektrik döşeme, aydınlatma işleri, her türlü tadilat gibi birçok ürün ve hizmet yelpazemiz bulunmaktadır.

Firmamız, her zaman müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket eder. Müşterilerimizin istediği projeleri, isteklerine uygun bir biçimde kaliteli şekilde tamamlıyoruz. Bütçe dostu fiyat politikasına sahip firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talep edebilme imkânınız bulunmaktadır. Sizler için durmadan çalışıyoruz. Firmamız, gelişime ve yeniliğe açıktır. Modern bir firma olarak en güncel yenilikleri sizlere sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolaydır. Detaylı bilgi almak için, herhangi bir konuda soru sormak için bizleri arayabilirsiniz ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Sizleri de en kaliteli hizmetlerimizi almaya davet ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR