• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İdeal Kutu Ambalaj Matbaacılık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muharrem Görün

Ambalaj sektörü içerisinde sürdürdüğü faaliyetlerle en çok tercih edilen firma olan İdeal Kutu Ambalaj Matbaacılık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi birmilyonnokta.com üyesidir. Çeşitli ambalaj ürünleri ve tek kullanımlık ürünler yaşamı kolaylaştıran ve özellikle toplu ortamlarda çeşitli çözüm üretilmesine yardımcı olan ürünlerdir. Biz, verdiğimiz hizmetlerimiz dahilinde sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Birçok farklı alanda verdiğimiz hizmetlerle kutu imalatı, ambalaj ve ambalaj malzemesi satımı, peçete ve ıslak mendil satımı gibi alanlarda sizlerin ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Bursa ambalaj sektörü içerisinde yürüttüğümüz faaliyetlerle ön plana çıkmaktayız. Bunun neticesinde sizlerin ihtiyaçlarınızı dinleyerek, doğru ve uygun çözümler üreterek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız ürünlerimizin hepsi kalite standartlarına göre hazırlanmıştır. Böylece çeşitli ambalaj hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden oluşan ürünlerimizle birlikte ihtiyacınız olan alanda herhangi bir aksaklık veya sorun yaşamazsınız.

Ambalaj hizmetleri çerçevesinde ortaya konan hizmetlerimizde deneyimli ve alanında yetkin ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Bu sayede sizlerin istek ve taleplerinizi doğru bir şekilde analiz ederek gerekli olan çözümleri etkili bir şekilde ortaya koyabilmekteyiz. Toplu organizasyonlarda ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Amacına uygun, kaliteli ürünlerimizle sektör içerisinde fark yaratan bir anlayışa sahibiz. Üstelik siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi uygun fiyatlandırmalar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Böylece sizler de uygun fiyatlara kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR