• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İkizler Cam Balkon

Adres :

İnönü Mah Eski Sanayi Sitesi İnebolu Caddesi No: 168 Kastamonu Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Kökemli

E-Posta Adresi :

...

Whatsapp 1:

0 (541) 920 34 37

Whatsapp 2:

0 (541) 388 26 68

İkizler Cam Balkon olarak Kastamonu da hizmet vermekte olupcam balkon alüminyum doğrama pvc kapı pencere korkuluk vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR