• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlayda Parlatma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Neşat Ölgen

İzmir hizmet sektörünün en çok tercih edilen ve önde gelen firmalarından biri olan İlayda Parlatma ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman, sektörde faaliyet göstermiş, işinin ehli kadromuzla beraber sizler için en iyi hizmetleri sağlıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimizi sizlere sunarken yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor ve sizlerin memnuniyeti için gerekli tüm özeni gösteriyoruz. Yaptığımız işin arkasında durarak sizlere garanti veriyor ve gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir firma olmaya devam ediyoruz. Krom, bakır, pirinç parlatma işlemleri, havuz merdiveni parlatma, eskitme işlemleri ve bıçak bileme hizmetleri ile sizlere geniş bir yelpazede çok yönlü hizmetler sağlıyoruz.

Hizmetlerimizi verirken kullandığımız ürünlerle sizlere en güncel ve en modern hizmet anlayışını yaşatıyoruz. Uluslararası kalite ve hizmet standartlarından ödün vermeden sizler için standartlarında üzerinde bir hizmet sağlıyoruz. Geniş ulaşım ağımız ile dilediğiniz adrese gelerek yerinde yapılması gereken işlemleri en hızlı ve en etkili şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Uygun fiyat avantajlarımız ile herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir adres olarak sizlere hizmet veriyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak hizmetlerimizle alakalı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR