• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlbey Vinç

firma adresi

Adres :

- Osmaniye » Toprakkale
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman İlbeği
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 366 03 91
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 366 03 90

reklam logosu
  • firma fb

İlbey Vinç firmamız birmilyonnokta.com sitesi üyesi olarak hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Sizlere hizmetlerimizle güvenilir çalışma alanları sunuyoruz. İstediğiniz modellerde vinç çeşitlerimizle çalışmalarınızda büyük kolaylık sağlıyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknolojideki araçlarımızla sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Yüksek katlı alanlarda sizlere güvenilir çalışma ortamları oluşturuyoruz. Tabela asma, bina cephe temizleme, cam montajı gibi çalışmalarınızda sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Günlük, saatlik veya aylık gibi zaman aralıklarında kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sepetli vinçler ile daha korunaklı bir alanda işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Sepetli vinçler farklı boyut ve kapasitelerde mevcuttur. İnşaat sektöründen reklam sektörüne kadar her alanda güvenle kullanacağınız vinç hizmetlerimizle ağır yük kaldırma ve taşıma ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler getiriyoruz.

Osmaniye vinç ve forklift alanında farklı hizmet yelpazemizle geniş alanlara ulaşıyoruz. Modern vinçlerimizle insan gücünün yetmediği durumlarda yenilikçi çözümler getiriyoruz. Kiralama hizmetlerimizle de sizlere uygun fiyatlarda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hem ilimize hem de çevre illerimize hizmetlerimizle ulaşmaya devam ediyoruz. Güvenilir hizmetlerimizle sizlerin tercih ettiği örnek firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Eğitimli operatörlerimiz hem kendi güvenlikleri hem de çevredekilerin güvenliklerini riske atmadan titizlikle çalışmaktadırlar. Çevre ve hava şartlarını dikkate alarak güvenli bir şekilde hizmetlerini yürüteceklerdir. Vinç hizmetine gerek duyduğunuz anda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hemen yardımcı olarak çalışmalarınızda kolaylık sağlayacağız. Güvenilir hizmetlerimizle işlerinizin profesyonel bir şekilde sorunsuzca yapılarak teslim edilmesi için büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

Osmaniye ve çevre illere hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR