• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlginç Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Yavuz

Küçük dostlarımız için ihtiyacınız olan tüm malzemelerin adresi, İlginç Petshop. Bu dostlarımızı gerçek ailelerine kavuşturana kadar bir çatı altında bakıyor ve ihtiyaçlarını gideriyoruz. İşimizi severek ve saygıyla yapıyoruz çünkü canlıların değerini biliyor, seviyor ve elimizden geldiğince korumak için çabalıyoruz. Sizler de eğer bir dost edinmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu dostlarımızın ihtiyaç duyacağı tüm mama, aksesuar ve malzemeleri burada bulabilirsiniz.

Kullandığımız ve satışa sunduğumuz bu ürünleri kaliteden vazgeçmeden seçiyoruz. Çünkü hem canlıların sağlığını ve güvenliğini düşünüyor hem de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an en doğru hizmeti verebilmek için alanımızda aldığımız eğitimleri yeterli görmeyip hala kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Sektörde yapılan yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirerek en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. İşimizi severek ve isteyerek yapmamızla beraber aynı zamanda işimize büyük saygı da duyuyoruz.

Bursa evcil hayvan sektöründe verdiğimiz hizmette müşterilerimizin firmamıza olan güvenini korumak çok önemli. Yıllardır verdiğimiz hizmetin kalitesiyle müşterilerimizin güvenini kazanmıştık. Bu güveni korumak, zarar vermemek için her gün özenle çalışıyoruz. Çünkü bu güvene gelecek ufak bir zarar bile hem bizi hem de minik dostlarımızı olumsuz etkileyecektir. Böyle bir olayı asla istemeyiz. Tüm çalışmalarımızı kalitemizden ödün vermeden, kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Her gün daha iyi işler başarmak için çalışmalarımıza durmadan devam ediyoruz. Bugünden sonra da aynı özenle devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR