• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlişki & Evlilik ve Aile Danışmanlığı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Merde

  • firma fb
  • firma instagram

İlişki & Evlilik ve Aile Danışmanlığı olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Bizler Malatya danışmanlık sektöründe hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz eşliğinde değerli danışanlarımız için en doğru desteği sağlıyoruz. Aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda en iyi ve doğru desteği danışanlarımıza sunmaya devam ediyoruz.

Sağlıklı bir ilişki için sağlıklı iletişim önemlidir. İkili ilişkilerde doğru iletişim kurmak, birbirini dinlemek ve anlamak gerekir. İlişkide sorun yaşayanlar, yaşadığı sorunu çözmekte zorlananlar, sorunu nasıl çözeceğini henüz bilmeyenler uzman desteği alabilir. İlişkilerde uzman desteği almak daha güvenilir bir ilişki için önem taşır. Eğer sizler de ikili ilişkilerde sorun yaşıyorsanız uzman ekibimizle görüşebilir ve destek alabilirsiniz.

Çift danışmanlığı almak beraberinde birçok avantajı getirir. Bu avantajlardan faydalanmak, daha sağlıklı ve güvenilir iletişim kurmak için sizler de ekibimizi tercih edebilirsiniz. Bizler almış olduğumuz eğitim ve kazandığımız tecrübeler sayesinde güvenilir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda daha iyi seviyede hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Mesleğimizi seviyor ve büyük bir ilgiyle yapıyoruz. Danışmanlık almak için bizimle iletişime geçmeniz, randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevulu sistemle hizmet veriyoruz. Randevulu sistem sayesinde her danışan için yeterli vakti ayırıyoruz. Bu sayede danışanlarımıza daha iyi seviyede hizmet vermeyi başarıyoruz. Seanslar halinde ilerleyerek hizmet veriyoruz. Sizler de güvenilir ve doğru danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz seanslar ve vermiş olduğumuz hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR