• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlkin Çakmak Beauty Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlkin Çakmak

  • firma fb
  • firma instagram

Bakımlı erkek ve kadın müşterilerimizin çok beğenerek işlem yaptırdıkları İlkin Çakmak Beauty Center birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana güzellik merkezi sektörü için sunduğu hizmetlerle başarılı bir grafik çizen merkezimiz müşterilerimizin güvenini kazanmış olmaktan gurur duymaktadır. Merkezimizde siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerimiz; bölgesel incelme işlemleri, manikür pedikür işlemleri, kalıcı oje uygulaması, hydrafacial cilt bakımı, buz lazer epilasyon, protez tırnak uygulaması ve saten yüz germe işlemleri olarak sayabiliriz.

Firmamızda uyguladığımız işlemler sonrasında görünüşünüz tamamen değişecek ve yenilenecektir. Sadece kadınların değil erkek müşterilerimizin de yoğun ilgisini çeken firmamızda erkek müşterilerimiz için en çok uygulamasını yaptığımız işlemler manikür, kaş tasarımı, cilt bakımı ve bölgesel incelme işlemleridir. Müşterilerimize işlemler öncesinde cilt analizi yapılır ve daha sonra ciltte yapılacak işlemlere kullanılacak malzemelere karar verilir.

Zaman zaman uyguladığımız özel günler için kampanyalar ve çekilişlerle de sizlere çok uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlıyoruz. Var olan fiyatlarımız diğer merkezlere oranla çok daha uygun olan fiyatlardır. Firmamızda temizliğe çok önem verilmektedir. Her işlem için kullanılacak malzemeler itina ile temizlenmekte ya da tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır. Kullandığımız makineler son teknoloji ürünü makine ve aletlerdir. Uygulamalarda kullanılan ürünler de sağlığa zararı olmayan ürünlerdir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet sunma hedefini gerçekleştirmek için çok çaba harcayan firmamız müşterilerimizin devamlı müşterilerimiz haline gelmesinde çok başarılı olmuştur.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR