• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlknur Cansu Koplay Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi ( Bucak En İyi Fizyoterapist )

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlknur Cansu Koplay

İlknur Cansu Koplay Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi adı ile hizmet vermekte olan firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandırmıştır. İşini son derece kaliteli ve titiz yapan firmamız, fizyoterapi anlamında son derece büyük hizmetler vermekte ve hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha katmaktadır. İşinin ehli çalışan kadrosu ile başaramadığı iş kalmayan firmamız, gördüğü büyük ilgiyi de buna borçludur. Hastalara daha hijyenik bir ortam sunabilmek adına her gün düzenli olarak temizlik yapan firmamız, sürekli olarak eşyaları da dezenfekte etmektedir. Hasta sağlığını esas alarak hizmet vermek, birinci adımımız olmuştur her zaman.

Burdur sağlık, sürekli sizler için kendini yeniliyor ve hizmet sunmaya devam ediyor. Cinsel terapi, sinir sıkışması tedavisi, kulunç ağrısı tedavisi, bel ağrısı tedavisi, boyun ağrısı tedavisi, bacak ağrısı tedavisi, nörolojik rehabilitasyon ve hamile pilates salonu şeklinde hizmet vermekte olan firmamız geniş yelpazeli hizmeti ile yanı başınızda olmaya devam ediyor. İşinde uzman, tecrübeli, genç, atılgan, öğrenmeye açık, gelişmeye açık, azimli, kendini bilen çalışan kadrosu ile her geçen gün büyüyen firmamız, kalite kokmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmetten faydalanmak, artık ağrılarınızdan tamamen kurtulmak istiyorsanız, sonsuza dek ağrısız yaşamak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek geçmişte vermiş olduğumuz tüm hizmetleri görebilir ve kolayca değerlendirebilirsiniz. Bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilir ve rahatça randevu alabilirsiniz.

burdur bucak en iyi fizyoterapist,burdur bucak en yakın fizyoterapist,burdur bucak uzman fizyoterapist,burdur bucak en yakın fizyoterapi merkezi,burdur bucak tavsiye edilen fizyoterapist,burdur bucak fizyoterapist iletişim numarası,burdur bucak fizyoterapi merkezi,burdur bucak sağlıklı yaşam merkezi,burdur bucak sağlıklı yaşam danışmanlığı,bucak en iyi fizyoterapist,bucak en yakın fizyoterapist,bucak uzman fizyoterapist,bucak en yakın fizyoterapi merkezi,bucak tavsiye edilen fizyoterapist,bucak fizyoterapist iletişim numarası,bucak fizyoterapi merkezi,bucak sağlıklı yaşam merkezi,bucak sağlıklı yaşam danışmanlığı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR