• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlkosan Yapı Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Turfan

İşimizdeki profesyonelliğimizden ve konforunuzdan ödün vermeyen şirketimiz İlker Turfan tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Biz İstanbul İç Dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Güzel ülkemizin yapı konusundaki yasa ihlallerine çok dikkat etmekteyiz. Bu konuda titizlikle çalışmaktayız. Çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini üstte tutuyor, aldığımız işleri zamanında ve doğru şekilde teslim ediyoruz. Bizim için eksiklerimizi fark edip düzeltmek çok önemlidir.

Biz sadece müşteri memnuniyetini gözetmekle kalmayıp çalışan memnuniyetini de göz önünde tutuyoruz. Çünkü hatalarını görmezden gelen bir kuruluşun devam edemeyeceğini biliyoruz. Çalışanı mutlu olmayan bir firmanın müşterini memnun edemeyeceğini düşünüyoruz. Bize göre memnun bir çalışan memnun bir müşteri demektir. Bizim için önemli olan ülkemiz için değer yaratmaktır. Bir değer yaratarak ve büyüyerek ülkemizi temsil etmek istiyoruz. Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz.

İlkosan Yapı Dekorasyon olarak tadilat, dekorasyon, duşa kabin ve izolasyon işlerinizi isteğinize uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız sırasında her işlem zamanında kontrol edilerek şantiye sağlamlığını en üst seviyede tutmak amaçlanmaktadır. Biz müşterilerimize verdiğimiz değeri malzeme ve çalışan kalitesini en üstte tutarak veriyoruz. İlkosan Yapı Dekorasyon olarak kaliteli malzemeleri tercih ederek daha uzun süre dayanıklılık amaçlamaktayız.

Sektördeki yenilikleri takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Öğrendiğimiz bu yenilikleri önce kendimiz öğreniyor ardından çalışma arkadaşlarımıza öğretiyoruz. Yenilikleri müşterilerimize uygulayarak hedef kitle memnuniyetimizi artırıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte daha fazla kaliteli işler ortaya çıkararak büyümeye ve değer yaratmaya devam etmek istiyoruz. Bizi tercih eden herkese teşekkür ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR