• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İmaj Garage

Adres :

Kadosan Oto Sanayi Sitesi P Blok No: 13 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kuddusi İnce - Bayram Ali Göksu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

incealikuddusi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 415 49 62

Whatsapp 2:

0 (534) 677 43 35

Çağımızın en büyük yardımcısı hiç kuşkusuz ki araçlardır. Neredeyse elimiz ayağımız durumuna gelen araçların da her şey gibi bakıma ihtiyacı olmaktadır. Kullanım süresince yıpranan araçlarınıza gerekli olan bakımı yapabilmek amacı ile İstanbul oto servis ve tamirhane sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Hizmetlerimiz içerisinde kaporta, boya, mekanik servis bakım, hasarlı ve kaskolu araçlara kaporta boya, seramik kaplama, mekanik, kaporta boya, fırın boya, jant boya bulunmaktadır. Araçlarınız için hak ettiği kalitede hizmeti siz değerli müşterilerimize sunabilmek amacı ile İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan işletmemize bekliyoruz.

İşini büyük bir titizlik ve özen içerisinde yapan, % 100 müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan ustalarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti olabilecek en uygun fiyat çerçevesi içerisinde sunmaya özen gösteriyoruz.

İşletmemize gelen her araca kendi aracımızmış gibi muamele gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki araçlarınız siz değerli müşterilerimizin sizler için en değerlisidir. Bu sebeple de onlara gözümüz gibi bakıyor ve en kaliteli hizmeti onlar için sunuyoruz.

Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde arkamıza aldığımız en büyük güç, siz müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güven duygusudur. Bu duyguya layık olabilmek, asla kaybetmemek aksine daha çok arttırabilmek için açıldığımız ilk günkü heves ile çalışıyoruz.

Bir telefon kadar uzağınızda olan işletmemiz İmaj Garage’de sizlere - araçlarınıza hak ettiği kaliteli, güvenilir bakımı ve hizmeti verebilmek için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR