• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İmren Mühendislik

Adres :

Rahmi Dibek Caddesi 239. Sokak No: 1 Kocaeli » Çayırova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 656 49 88

Kocaeli Çayırova’da birmilyonnokta.com üyesi firmalardan birisi olarak hizmetlerine devam eden İmren Mühendislik kalitenin, modernliğin ve uygun fiyatın değişmez adresidir. Bizler yaşam alanlarının her noktasına sihirli dokunuşlar yapmak amacıyla yıllar önce yola çıktık. Dünya genelindeki en son gelişmeleri yakından takip ederek bunların bölgemiz halkının da hakkı olduğunu düşünerek çalışmalara başladık. Kısa sürede benzersiz projeleri hayata geçirerek farkımızı ortaya koyduk. Bu da bizi kısa sürede ilimizin en çok tercih edilen mühendislik firmalarından birisi haline getirdi. Yine de başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha fazlası için azimle çalışıyoruz.

Tekirdağ hizmet sektörünün öncülerinden birisi olarak çok geniş kapsamlı projeler hayata geçiriyoruz. Çocuk oyun parkı bunlardan birisi olup geleceğimiz olan çocuklarımızın eğlenceli ve keyifli zaman geçirebilmeleri, bu sırada da daima güvende kalabilmeleri için park projeleri hayata geçiriyoruz. Birbirinden farklı çocuk oyun parkı projeleriyle gerek kamu kurumlarımızın gerek bireysel müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bahçeniz, eviniz ya da tatil mekanınız için dilediğiniz çocuk oyun parkını hazırlayıp kurabiliriz.

Firma olarak çevre düzenleme işleriyle de yanınızdayız. Apartman, bina, villa, bağ evi ve diğer bütün mekanlarınızın çevre düzenlemeleriyle hizmet veriyoruz. Akrilik zemin kaplama hizmeti gibi yeni nesil çözümler sunuyoruz. Kauçuk zemin kaplama hizmetlerimizle her zaman severek zaman geçirebileceğiniz, güvende olacağınız ve estetik zemin kaplamalar yapıyoruz. Uzun ömürlü çalışmalarımızda en uygun fiyat avantajlarıyla fark yaratıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR