• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnan Sıhhi Tesisat

Adres :

Meşrutiyet Mahallesi Meriç Caddesi No: 8 Efeler / Aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla İnan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

inanati24@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 946 41 64

Whatsapp 2:

0 (507) 946 41 64

Evinizde ve iş yerinizde her zaman bir ustaya ihtiyacınız vardır. Yaşanacak aksiliklerden dolayı asla canınızı sıkmayın. 7/24 hizmetinizde olan firmamız İnan Sıhhi Tesisat, siz değerli müşterilerimizin günün her saatinde bir telefon kadar uzağınızda. Aydın tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeyerek müşterilerimizin memnuniyeti için özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Firmamız bugün başarı basamaklarını çıkıyorsa, ekibimizle birlikte kaliteli işler başarmamızdan dolayıdır. Bugünden sonra da aynı özenle ve dikkatle çalışarak sektörün önde gelen ismi olmaya devam edeceğiz.

Boru tesisatı kurulumu, boru tesisatı bakım ve onarımı, gider tıkanıklık açma, duşa kabin montajı, su tesisatı kurulumu, su tesisatı bakım ve onarımı hizmetlerimizi işinde usta ekibimizle sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm ürünleri kaliteden vazgeçmeyerek seçiyoruz ve uygun fiyatlarla firmamızda satışa sunuyoruz. Değer verdiğimiz müşterilerimiz için çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı kusursuz olarak yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Alanımızda aldığımız eğitimle beraber kazandığımız tecrübeler sayesinde müşterilerimize en güvenilir ve sağlam hizmetlerimizi veriyoruz. Her zaman en doğru çalışmaları yapmak adına sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çalışkan ve azimli ekip arkadaşlarımızla işleri kısa sürede bitirerek hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi ve güvenilir ekibimizle kaliteli işler başarmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR