• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnanç Vinç & Otomotiv

Adres :

Karşıyaka Mahallesi Ankara Caddesi No : 30 / D Ankara » Kızılcahamam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Necati Işık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 930 82 22

Ankara ilinde hizmet veren işletmelerden biri olan İnanç Vinç & Otomotiv müşterilerine her zaman kaliteli ve hızlı hizmet veren işletmelerin en başında yer almaktadır. Bünyemizde kullandığımız vinçlerin bakımlarının zamanın da yapılıyor olması sunduğumuz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyede tutmakta ve asla o seviyeden aşağı çekmemektedir. Bu vinçlerimizi kullanan şoförlerimizin operatör sertifikalarının bulunması, yaptıkları meslekte deneyimli ve tecrübeli olmaları bizler için her şeyden önce gelen şartlardan bir tanesidir. Sunduğumuz hizmetin insanlar için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için yaptığımız işi bu kadar hassas ve titizlik ile yapıyoruz. Sizler de eğer problem yaşayıp araçlarınız ile yolda kalırsanız bize ulaştığınız takdirde en hızlı, en ivedi şekilde bizlere attığınız konuma gelmekte ve sizleri o problemden kurtarmaktayız. Araçlarınız çamura, kara saplanabilir. Bu vinçlerimizin kuvvetli ve dayanaklı halatları sayesinde en kısa sürede araçlarınızı oldukları yerden çıkartarak sizlere teslim etmekteyiz.

Sunduğumuz hizmeti sizlere aktaracak olan çalışanlarımız her zaman güler yüzlü ve saygılı davranmaktadırlar. Zaten o an için sıkıntıya düşmüş sizlere iyi davranmak ve biraz olsun streslerinizden sizleri arındırmak bizim görevimizdir. Sizler bize güvendiğiniz zaman problemleriniz çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacaktır. Bundan emin olabilirsiniz.

Sizler de sıkıntıya, probleme düşerseniz eğer Ankara vinç otomotiv sektörü denildiği zaman ilk akla gelen işletme olan bizlere ulaşabilir ve çok kısa bir süre içerisinde bizden yardım alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR