• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnce Detailing

Adres :

Keklik Pınarı Mah. 892. Sok. 7/a Dikmen Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur İnce

E-Posta Adresi :

[email protected]

Ankara'nın otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan İnce Detailing isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Hem dünyada hem de Türkiye'de insanlar artık toplu taşıma araçlarından ziyade şahsi araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Gittikçe büyüyen ve gelişen ekonomiler sayesinde birçoğumuzun aracı bulunmaktadır. Araçların bir sürü olumlu yanları varken aynı zamanda bakım gibi uğraştırıcı ve baş ağrıtan yanları da vardır. Aracınız varsa mutlaka düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir, yoksa aksi takdirde her an sizleri yolda bırakabilir.

Ankara otomotiv, aracınızın her türlü bakımını yapmak için hizmetinizdedir. Son derece çalışkan, tecrübeli, işinde uzman, atılgan ve öğrenmeye açık bir çalışma ekibine sahip olan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olmaya devam ediyor. Tanıdığınız en iyi hizmete sahip olduğumuzu bir kez daha hatırlatmakta fayda var.

Firmamız, oto yıkama hizmeti, oto seramik kaplama, oto boya koruma işlemleri, pasta cila işlemleri, oto far temizleme parlatma hizmetleri, koltuk yıkama ve tüm oto kuaförlük hizmetlerini sunmaktadır. Aracınızı getirip bırakın ve gidip yarım saat sonra gelin, gözlerinize inanamayacaksınız. Son derece kaliteli ve özel bir hizmet sunan firmamız, aracınızı sıfır alınmış gibi elinize verecektir. Araç aldıktan sonra işimiz bitmiyor aslında tam tersi daha yeni kafa yormaya başlıyor olacağız. Lakin hiç korkmayın, firmamız her zaman her yerde yanınızdadır.

Arayarak randevu alabileceğiniz firmamız en uygun fiyata hizmet veren tek alternatifiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız oldukça büyük bir talep eden kitlesine sahiptir. Bugünlere vermiş olduğumuz özel hizmet sayesinde geldik ve daha da büyüyeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR