• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İnci Kuyumcu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Levent Akkuşcuoğlu

reklam logosu
İnci Kuyumcu firması olarak Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde hizmet vermekteyiz.
Müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik anlayışını koruyarak geliştirmeyi kurum politikası olarak benimsemiş, sosyal sorumluluğun bilincinde olan kurumsal şirketimiz ile dinamik, yaratıcı ve yenilikçi uzman kadromuz eşliğinde ülkemizin refahı ve sürdürülebilir kalkınma için, profesyonel hizmetlerle katkıda bulunmaya devam etmektir.
İnci Kuyumcu Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır.Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.
Son derece hassas olan faaliyet göstermekte olduğumuz sektör için yeni uygulamalarla beraber öncü konumunda bulunmaktayız.Çağın gereklerini en hızlı şekilde firma bünyesinde getirmekte olan teknik kadromuz modern uygulamalarla hızlı ve efektif çözümler üretebilmektedir.Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çaba göstermekte olan tüm kadromuz ve ekibimiz kalite ve hizmet standartlarını maksimum seviyeye tırmandırmaktadır.
Var olan başarıyı katlayarak yeni başarılarla birlikte yolumuza devam etmek için yenilikçi vizyonumuzu göz önünde bulundurmaktayız.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR