• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İnci Oto Kurtarma

firma adresi

Adres :

Amasya Amasya » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alper Pervane
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 831 86 66

İnci Oto Kurtarma adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Seyahatleriniz esnasında arızalanan araçlarınız için yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız eğer bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sektör içerisinde müşterilerine en kalite ve en güvenilir hizmetlerini sunarak başarılı sonuçlar elde etmekte. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre kalite standartlarında çalışmalar yaparak %100 memnuniyet elde ediyoruz. Tecrübelerimiz ve deneyimlerimizle müşterilerimize en iyi hizmetleri sağlayarak başarı odaklı çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Sağlam altyapımız ve güçlü teknolojik donanımlarımız sayesinde müşterilerimizin isteklerini sorunsuz bir şekilde sağlıyoruz. Bulunduğunuz yerlerden araçlarınızı alarak istediğiniz yerlere en iyi şekilde ulaştırıyoruz.

Amasya yol yardım sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız müşterilerine en iyi çalışmalar sağlayarak bölge içerisinde önde gelen firmalardan biri olmaya devam ediyor. Bizler firma olarak müşterilerimize çeşitli seçeneklerle sunduğumuz hizmetlerimizle memnuniyetler elde ediyoruz. Müşterilerimize oto çekici, şehir içi oto kurtarma, 7/24 oto kurtarma olmak üzere pek çok hizmetlerini kaliteli bir şekilde sağlamaktadır. Bizler firma olarak sunduğumuz hizmetlerimizi özenle sağlayarak başarılı çalışmalar yapıyor ve istenildiği zaman hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bizler firma olarak müşterilerimizi sunduğumuz hizmetlerimizi en uygun fiyatlar üzerinden sağlayarak memnuniyetler elde ediyor ve başarılı sonuçlar alarak sektör içerisinde önde gelen firmalardan oluyoruz. Müşterilerimizin bütçelerine uygun sunduğumuz her hizmetimizi sorunsuz bir şekilde tamamlayarak geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyoruz. Sizlerde yol yardım hizmetlerimiz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR