• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İnci Tanesi Masaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İzzet Yüzbaş

reklam logosu
İnci Tanesi Tıbbi Masaj Salonu ve Masaj Yatakları,İzzet Yüzbaş tarafından 2001 yılında kurulmuştur.

Mucize Yağismi ile sektöre giriş yapan İzzet Yüzbaş, iş yerini kurduğundan beri hastaları ile bizzat ilgilenmekte ve onların fıtık tedavisini, bel ağrılarını, boyun ağrılarını ve her türlü vücut ağrılarını masaj tedavisi ile çözmektedir. İzzet Yüzbaş, bel ve fıtık ağrısı gibi ağrıları bulunan herkesi mutlaka iş yerine uğramasını istiyor.

Bel ve Boyun Fıtığının Çözümü Ameliyat mı?
Gelişmiş ülkelere baktığımızda, ameliyat yapılma oranı % 0.5 -1 arası. Türkiye’de ise bu oran,yüzde 60. Ayrıca,aynı kişinin ameliyattan sonra aynı nedenle tekrar ameliyat olma olasılığı da yüzde 60 civarında.Toplumda o kadar çok ameliyat yapılıyor ki,bel fıtığı olan hasta bize ameliyat olma isteği ile geliyor.Biz hastamıza,ameliyatın en son plan da tercih edilmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyoruz.
Diyelim ki, bir kişinin bacağı kırıldı. Biz bu bacağı alçıya aldığımızda alçı kırığı dikmiyor. Sadece bacağı hareketsiz kılıyor. Kaynamayı sağlayan ise vücudun kendisi. Bel fıtığını da buna benzetebiliriz. İçeride fıtık olan bölgedeki disk yırtığında veya açıldığında, vücut onu tamir edebilir. Bel fıtığından korunmanın yolu nedir? Her insan hayatında özellikle yirmi yaşından sonra en azından bir saatini spora ayırmalı. Hayatımızı kolaylaştırmak için yaptığımız araç ve gereçler, sağlığımızı bozuyor. Bizi tembelliğe alıştırmasının yanı sıra, televizyonun cep telefonundan etkilenmesi gibi vücudumuzda bunlardan etkileniyor, sinir sistemimiz bozuluyor. Bunlarda bireyde stres, depresyon, çabuk yorulma, unutkanlık damar hastalıkları gibi rahatsızlıklara neden oluyor.
Korunmanın en iyi yolu yüzmektir. Bunun yanı sıra spor, fazla kilo almamak ve düzenli yürüyüşlerdir.
HİZMETLERİMİZ VE FITIK TEDAVİSİ:

Stres, hastalıkların lideri iken; masaj, stresten kurtulmak için en etkili yöntemlerden birisdir.Çünkü masajların iyileştirici gücünden başka, olası hastalıkları önleme ve koruma etkiside vardır. Çalışarak yorulmuş olan kas, masaj yapılırsa gevşeyebilir. Yine kan dolaşımındaki etkiyle kaslar çok daha iyi beslenir, direnç kazanır.
Bir kez olsun masaj yaptıranlar gevşetici, dinlendirici etkiyi özlemle anımsalar. Bu olumlu değişiklik dokunan ellerin şifalı gücün verdiği rahatlamadır. Bu şekilde daha rahat sağlıklı ve huzurlu olabilirsiniz.

- Bel Fıtığı ve Ağrıları,
- Boyun Fıtığı ve Ağrıları,,
- Kol ve El Ağrıları,
- Bacak Diz ve Ayak Ağrıları,
- Omurga ve Sırt Ağrıları,
- Kireçlenmeler,
- Romatizmalar,
- Sinir ve Kas Ağrıları,
- Eye ve Kuyruk Ağrıları,
-Vücuttaki Eklemlerin Kaymaları, Fıtıkları, Çıkıkları
- Kas ve Tendom Ağrıları,
- Baş Ağrısı ve Uyuşmalar,
- Göbek Kaymaları

" İnci Tanesi olarak sağlıklı günler dileriz. "
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR