• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İncinin Köy Kahkesi

Adres :

- Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selen Nur Nacaroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 218 28 32

İncinin KöyKahkesiGaziantep Şahinbey’ de faaliyet gösteren firmamızda siz değerli müşterilerimize kurutulmuş patlıcan, kurutulmuş biber, biber salçası, domates salçası, kuru pasta, organik ürünler ve ev yapımı doğal ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Firma olarak kuruluşumuzdan itibaren, müşterilerimize en sağlıklı, en doğal ve güvenilir ürünleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız başarılarımızı gün geçtikçe arttırmaktadır. Karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde ilerlettiğimiz hizmet sizler tarafından da takdir görmektedir. İstediğiniz ürünlerin siparişlerini evinizden ayrılmadan verebiliyorsunuz. Bizler istediğiniz zaman dilimi arasında siparişlerinizi hazırlayarak adresinize teslim ediyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve kapıda ödeme şeklimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizin hepsinde katkı maddesi, koruyucu ve tatlandırıcı içermemektedir. Doğanın bizlere sunduğu ürünleri, mevsimine uygun işleyerek sizlerin tüketimine sunuyoruz. Köy kadınlarının, el emeği ürünlerini tattığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Gün geçtikçe insanoğlu, tükettikleri gıda konusunda daha da bilinçlenmektedir. Fabrikasyon ürünler birçok kişiye uygun fiyat ve gramajı bakımından cazip gelse de çoğu birey doğal ürünlere talep göstermektedir. İnsanlar doğala ve köy yaşamına daha da ilgi göstermektedirler. Günümüzde artık sağlıklı yaşam için organik ürünler tercih edilmektedir. Sizde sağlıklı ürünler için bizi tercih edebilirsiniz.

Sizlere doğal ve kaliteli ürün çeşitlerini sunuyor ve mükemmel hizmetlerin kapısını açıyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak sipariş verebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.Doğal olana ulaşmanın zorlaşması ve insanların artık doğal beslenmeye olan talebinin artmasıyla beraber bizler sektördeki yerimizi alarak sizlere en iyi hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Daha fazla bilgi için 0532 218 28 32 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR