• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İndustrial House

Adres :

Gölbucağı Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No: 56/6 Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Çil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 346 59 02

Bartın merkezde birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olan İndustrial House yaşam alanlarına değer katmak isteyenlerin adresidir. Her insan bulunduğu alanı güzelleştirmek, kendi zevkine ve ihtiyaçlarına en uygun hale getirmek ister. Bunun için günümüz şartlarında yapılabileceklerin sınırları son derece geniş olup firmamız gibi profesyonel bir iş ortağı ile hayallerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bartın hizmet sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler harita mühendislik, mimarlık gibi her alanda benzersiz çözümler üretiyoruz. Her biri alanında eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı, yenilikçi, yetenekli, dünyaya sanatsal bakış açısıyla bakabilen bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle beraber yaşam alanlarınıza tarz katmak amacıyla çok geniş bir hizmet seçeneği sunuyor, harita, mühendislik ve mimarlık kapsamına girecek bütün alanlarda çözüm ortağınız oluyoruz.

Firma olarak önceliği daima koşulsuz müşteri memnuniyetine veriyor, tercihlerinize saygı duyuyor, zevklerinizi göz önünde bulunduruyor ve ihtiyaçlarınıza tam uyacak tasarımlar yapıyoruz. Hayatınızı güzelleştirecek, yaşamınıza renk katacak ve ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak tasarımlara, projelere imza atıyoruz. Bu alanda yenilikçi bakış açısıyla çağın son olanaklarını kullanıyor, en modern araçlar, ekipmanlar ve gereçlerle eşsiz projeler gerçekleştiriyoruz.

Bartın merkezde inşaat taahhüt hizmeti, bungalov ev tasarımı, inşaat mühendislik hizmeti, yapı dekorasyon hizmeti, iç dekorasyon hizmeti, inşaat plan proje işleri, iç mekan dekorasyonu ve daha fazlasını yapıyoruz. Kaliteyi, estetiği ve güvenilir hizmeti daima bütçe dostu fiyat avantajlarıyla birleştiriyor, hayallerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR