• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnovasyon Sigorta

Adres :

3 Evler Mahallesi Tonay Caddesi Arslan Saray Plaza No : 23 / 3. Kat : 5 Ofis 45 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Merzifonlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 736 73 73

Bursa ili Nilüfer ilçesinde hizmet veren İnovasyon Sigorta isimli işletmemiz her zaman sizleri garanti altına alacak şekilde kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde müşterilerinin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize hayat sigortası, trafik sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, deprem sigortası, tekne sigortası, kasko gibi pek çok alanda sigorta hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu sigorta hizmetlerinin yanında çoğu zaman çeşitli hediyelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca işletme olarak yaptırmak istediğiniz sigortalar karşılığında her zaman en uygun fiyatları belirlemek suretiyle siz müşterilerimize sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını hedeflemekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın sigorta hizmeti konusunda deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmaları için çok büyük özen ve itina göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı çalışan elemanlarımızın işe alımları esnasında birçok denemeden geçirmekte ve bu sayede işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sigorta insanlar için gerçekten çok önemli bir konumda yer almaktadır. Yaşayacağınız depremlerde evlerinizin deprem sigortası yapılmış olması sizleri çok büyük zararlardan kurtaracaktır. Yine evlerinizde yangın çıktığı zaman evlerinizin yangın sigortalı yapılmış olması tüm eşyalarınızın yenilerinin sizlere teslim edilmesini sağlayacak ve sizleri büyük maddi külfetten kurtaracaktır. Bu sebepten dolayı sigortalarınızı yapmayı ihmal etmemenizi önermekteyiz.

Sizlerin de bu şekilde önemli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Bursa sigorta sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR