• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İnr Evde Sağlık Hizmetleri ( Çankaya Alo Sağlık Kabini )

firma adresi

Adres :

Harbiye Mahallesi Sokullu Mehmet Paşa Caddesi 41/a Dikmen Ankara » Çankaya
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İnr Sağlık
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 789 12 99

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İnr Evde Sağlık Hizmetleri (Çankaya) kapsamlı sağlık hizmetleri ile birmilyonnokta.com üyesi olan kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Firmamız tarafından hizmetinize sunulan sağlık hizmetlerinin her birisinde de daima steril malzemeler kullanılmaktadır ve temizlik kuralları daima göz önünde bulundurularak hareket edilmektedir.

Firmamız evde sağlık hizmetleri alanında kapsamlı birçok iş hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetlerimizin başında tansiyon ölçüm hizmeti gelmektedir. Tansiyon durumunuzda bir dengesizlik yaşadığınız zaman vücudunuz bu duruma anında bir tepki göstermektedir. Böyle bir durumda tansiyonun kaç olduğunu bilmek tedavi için seçilecek olan yolu belirlemede oldukça önemlidir.

Firmamız tarafından hizmetinize sunulan bir diğer hizmetimiz de evde serum hizmetidir. Serum ile beraber dilerseniz vitamin takviyesi ve sonda taktırma ve değiştirme gibi hizmetlerimizden de daima gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Ankara sağlık sektöründe firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı bir sağlık hizmeti sunmak adına sağlamış olduğumuz bir diğer hizmetimizde yatak yarası tedavisidir. Bu yara çoğunlukla yatağa bağımlı bir şekilde yaşamını sürdürmek zorunda olan hastalarda gözlemlenmektedir. Yatak yarası başta olmak üzere daha birçok hastalığın tedavisinde yatağından kalkmaması gereken hastalarımıza özel olarak evde tedavi imkanlarımız mevcuttur.

Her türlü pansuman ve dikiş atma, şeker takibi, kulak delme ve diyabetik hasta ayak bakımı olmak üzere daha birçok tedavi hizmetleri firmamız tarafından daima memnun kalacağınız şekilde, hastane kalitesinde hizmetinize sunulmaktadır.

Firmamız 7/24 sürdürmekte olduğu çalışmaları ile daima hizmetinize hazırdır.

ankara gölbaşı acil sağlık kabini,ankara gölbaşı özel sağlık kabini,ankara gölbaşı evde sağlık hizmeti,ankara gölbaşı evde sonda takma hizmeti,ankara gölbaşı evde pansuman hizmeti,ankara gölbaşı diyabetik hasta ayak bakımı,ankara gölbaşı evde yara bakımı,ankara gölbaşı hacamat tedavi merkezi,ankara gölbaşı evde hasta bakım hizmeti,ankara gölbaşı evde şeker takibi hizmeti,ankara gölbaşı kulak delme hizmeti,ankara gölbaşı 7/24 hemşirelik hizmeti,gölbaşı acil sağlık kabini,gölbaşı özel sağlık kabini,gölbaşı evde sağlık hizmeti,gölbaşı evde sonda takma hizmeti,gölbaşı evde pansuman hizmeti,gölbaşı diyabetik hasta ayak bakımı,gölbaşı evde yara bakımı,gölbaşı hacamat tedavi merkezi,gölbaşı evde hasta bakım hizmeti,gölbaşı evde şeker takibi hizmeti,gölbaşı kulak delme hizmeti,gölbaşı 7/24 hemşirelik hizmeti,ankara mamak acil sağlık kabini,ankara mamak özel sağlık kabini,ankara mamak evde sağlık hizmeti,ankara mamak evde sonda takma hizmeti,ankara mamak evde pansuman hizmeti,ankara mamak diyabetik hasta ayak bakımı,ankara mamak evde yara bakımı,ankara mamak hacamat tedavi merkezi,ankara mamak evde hasta bakım hizmeti,ankara mamak evde şeker takibi hizmeti,ankara mamak kulak delme hizmeti,ankara mamak 7/24 hemşirelik hizmeti,mamak acil sağlık kabini,mamak özel sağlık kabini,mamak evde sağlık hizmeti,mamak evde sonda takma hizmeti,mamak evde pansuman hizmeti,mamak diyabetik hasta ayak bakımı,mamak evde yara bakımı,mamak hacamat tedavi merkezi,mamak evde hasta bakım hizmeti,mamak evde şeker takibi hizmeti,mamak kulak delme hizmeti,mamak 7/24 hemşirelik hizmeti,ankara altındağ acil sağlık kabini,ankara altındağ özel sağlık kabini,ankara altındağ evde sağlık hizmeti,ankara altındağ evde sonda takma hizmeti,ankara altındağ evde pansuman hizmeti,ankara altındağ diyabetik hasta ayak bakımı,ankara altındağ evde yara bakımı,ankara altındağ hacamat tedavi merkezi,ankara altındağ evde hasta bakım hizmeti,ankara altındağ evde şeker takibi hizmeti,ankara altındağ kulak delme hizmeti,ankara altındağ 7/24 hemşirelik hizmeti,altındağ acil sağlık kabini,altındağ özel sağlık kabini,altındağ evde sağlık hizmeti,altındağ evde sonda takma hizmeti,altındağ evde pansuman hizmeti,altındağ diyabetik hasta ayak bakımı,altındağ evde yara bakımı,altındağ hacamat tedavi merkezi,altındağ evde hasta bakım hizmeti,altındağ evde şeker takibi hizmeti,altındağ kulak delme hizmeti,altındağ 7/24 hemşirelik hizmeti,ankara çankaya nasır bakımı,ankara çankaya nasır tedavisi,ankara çankaya tırnak çekimi,ankara çankaya batık tırnak tedavisi,ankara çankaya tırnak bakımı,çankaya nasır bakımı,çankaya nasır tedavisi,çankaya tırnak çekimi,çankaya batık tırnak tedavisi,çankaya tırnak bakımı,çankaya kronik yara pansumanı,çankaya kronik yara bakımı,çankaya yatak yarası pansumanı,çankaya bası yarası dekubit tedavisi,çankaya diyabetik yara pansumanı,çankaya diyabetik ayak tedavisi,çankaya tırnak çekme,çankaya basık tırnak tedavisi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR