• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnterol Pentür

Adres :

Gürsel Mah.nurtaç Cad.no: 27/c Kağıthane İstanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Çelen

E-Posta Adresi :

erolcelen1979@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 336 03 14

Whatsapp 2:

0 (532) 237 33 74

Giyim sektörü her geçen yıl yenilikler ile büyümekte ve gelişmekte olan sektörlerden bir tanesidir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan güzel giyinme ihtiyacı üzerine inşa edilmiş olan giyim sektöründeki yenilikler teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok farklı alana yayılmayı başarmıştır. Özellikle tasarım alanında ortaya çıkan yenilikler sayesinde kıyafetler çok farklı dizaynlara sahip olabilmekte ve bu dizaynlar sayesinde birbirinden farklı kreasyonlar ortaya çıkabilmektedir.

Son zamanların başlıca trendlerinden bir tanesi olan baskılı kumaşlar günümüzde en çok ilgi gören kıyafet çeşitlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kumaşlara baskı işleminin gerçekleşmesi görünüm açısından birçok avantaja sahip olduğu gibi birçok dezavantajı da beraberinde getirebilmektedir. Baskılı kumaş sisteminin dezavantajlarının başında şüphesiz baskı kalitesinin kötü olması sonucunda kumaşın da kalitesinin bozulması ve ortaya güzel bir görüntü yerine karmaşık ve göze hitap etmeyen bir görüntü çıkması olarak gösterilebilir.

Kağıthane tekstil giyim Kurumumuz kumaş baskısı üzerine kurmuş olduğu tesislerinde uzun yıllardan beri profesyonel olarak hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan profesyonel hizmetlerin kalitesini artırabilmek için tüm baskı makinelerimiz piyasadaki en kaliteli makinelerden oluşturulmakta olup son teknoloji metotlar ile üretilmiş makineler arasından seçilmektedir. Kumaşlarınıza özel olarak baskı tekniği ve baskı maddesi seçilmekte, seçilen maddelerin ve tekniklerin kumaşlarınıza zarar vermeden yalnızca baskı sayesinde kumaşlarınızın daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayarak işlemlerimizin tamamlanması ve kumaşlarınızın hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR