• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İpek Güzellik Ve Lazer Merkezi

firma adresi

Adres :

- Osmaniye » Toprakkale
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ezgi Gülhan Patoğlu
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 379 33 84

reklam logosu
  • firma instagram

İpek Güzellik ve Lazer Merkezi olarak sizleri güzelleştirmek için hizmetinizdeyiz. Antik çağlardan beri güzellik çok önem verilen bir kavram olmuştur. Özellikle kadınlar tarih boyunca güzellik uğruna çeşitli uygulamalara başvurmuştur. Geçmişte yapılan bu uygulamalar evrilerek günümüze kadar gelmiştir. Kadınların çoğunun çeşitli boyalarla yüzünü boyaması olan makyaj ve saçlarını çeşitli aletlerle şekillendirmesi bu uygulamalardandır.

Vücut kıllarının bazı karışımlarla ciltten uzaklaştırılması olan ağda kullanımı da bu uygulamalardandır. Tarihte ilk kez Eski Mısır kraliçesi Kleopatra’nın kullandığı düşünülen bu yöntem, 1990’lı yıllara kadar popülerliğini korumuştur. Lazer teknolojisi 1960’ta icat edilmiş uzunca yıllar diş hekimliği, göz hastalıkları ve plastik cerrahi gibi farklı alanlarda kullanılmıştır. 1990’lara gelindiğinde vücut kıl köklerinin lazer ışınlarıyla yok edilmesi işlemi olan lazer epilasyon uygulanmaya başlanmıştır.

Günümüzde lazer epilasyon, ağdaya göre daha kalıcı ve acısız sonuçlar verdiği için tercih edilmektedir. Osmaniye güzellik merkezi sektöründeki yerimizle son teknoloji aletlerimizle lazer epilasyon uygulamasını sunuyoruz. Özellikle buzlu lazer epilasyon çeşidimizle siz müşterilerimize ağrısız, yanıksız ve hızlı bir epilasyon deneyimi yaşatıyoruz.

Güzellik salonumuzda deneyimli uzmanlarımızın uyguladığı lazer epilasyon dışında uzmanlarımızdan alabileceğiniz bir diğer hizmet de bölgesel incelme uygulamamızdır. Kilo problemine diyet ve sporla çözüm bulamayan müşterilerimizi bölgesel incelme işlemlerimizle eski formlarına kavuşturuyoruz. Müşterilerimizin sorunlu ciltleri için de gereken yöntemleri cilt bakım uzmanımız uygulamaktadır. Sunduğumuz kaş laminasyonu ve kirpik lifting uygulamalarıyla kişinin yüz hatlarını belirginleştiriyoruz. Güzelliğinizi ufak dokunuşlarla ortaya çıkartıyoruz.

BENZER FİRMALAR