• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İpek Yolu Lokantası

Adres :

Yeni Mahalle Erzurum Cad. Otel Aşkale Altı No-1aşkele Erzurum Erzurum » Aşkale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kürşat Kotan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 455 87 08

Whatsapp 2:

0 (532) 455 87 08

Whatsapp 3:

0 (538) 898 53 97

Whatsapp 4:

0 (505) 582 74 22

İpek Yolu Lokantası

Pide, lahmacun, kebap, mangal, ızgara, kilo ile et, sulu yemek, kahvaltı, serpme kahvaltı, iş toplantı yemekleri, paket servis, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Erzurum Aşkale de hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR