• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Irmak Kreş ve Anaokulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

F.ırmak Doğan

  • firma fb
  • firma instagram

Irmak Kreş ve Anaokulu siz değerli müşterilerimize eğitim sektöründe hizmet vermekte olup çocuklarınız için güvenilir bir kurum olarak çalışmaktadır. Alanında uzman eğitmen kadromuzla çocuklarınızın gündüz saatlerinde keyifli ve verimli vakit geçirebileceği bir ortam yarattık. Siz değerli velilerimizin gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edecekleri bir kurum olarak çocuklarımız için en uygun ortamı sağlıyor ve onların yaşıtlarıyla keyifli vakit geçirmesi için çalışıyoruz. Onların rahatlığı ve güveni için en uygun ortamı sağlayarak eğlenerek öğrenmelerine ve sosyalleşmelerine yardımcı oluyoruz.

Oyunlarla zenginleştirdiğimiz günlük programlarımız ile gelmekten keyif aldıkları bir yerde vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Okul öncesi eğitim çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimlerine fayda sağlamaktadır. Onlar için gerekli olan her şeyi sağlamak için yarattığımız kurumumuz sadece okul öncesi eğitim için değil, aynı zamanda saatlik ve günlük gündüz bakım evi olarak hizmet vermektedir. Kurumumuz Antalya/ Alanya’ da bulunmaktadır. Çocukların keyifle vakit geçirebileceği bir yaz okulu ve bale kurslarımızla onların kaliteli vakit geçirmelerini ve beceri kazanmalarını destekliyoruz. Yaşıtlarıyla vakit geçirerek kendilerini daha rahat ifade eden ve sosyalleşen çocuklarımızın sosyal becerileri gelişir ve özgüvenleri artar. Siz değerli velilerimizi de bilgilendirerek onların gelişimlerini takip ediyoruz. Geleceğimiz çocuklarda ve onların en iyi şekilde gelişmeleri için ilk adımı atmalarında Irmak Kreş ve Anaokuluolarak uygun ortamı sağlıyoruz. Kurumumuzu ziyaret ederek bizlerle tanışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:07:30-19:00 hafta 2 günü jimnastikdrama eğitimi,müzik eğitimi,satranç eğitimi

,haftada 5 gün ingilizce,organik tarım bahçesi,montesori eğitim,empati çalışmaları,bale ve halk oyunları,değerler eğitimi,şevkat ve sevgi eğitimi,bireysel farklılık eğitimi,çocuk odaklı çalışma
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR