• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İş Sev Osgb

Adres :

Altındağ Mh. Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

İş Sev Osgb

E-Posta Adresi :

issevosgb@gmail.com

Antalya iş güvenliği İş Sev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti., Antalya, Denizli, Burdur, Muğla, Isparta, Uşak illerinde kurumların iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ihtiyacını karşılamak , Antalya ve Denizli illeri çevresinde işe giriş sağlık raporlarını vermek, işyeri sahiplerine, iş güvenliği konusunda Antalya ve Denizli illeri çevresinde rehberlik ve danışmanlık yapmak, eğitim planı hazırlamak, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Bünyesinde ki profesyonel çalışanlar ve görevleri ektedir.

Dr.HAYATİ YAĞMUR - Antalya İşyeri Hekimi
Dr. Fatma Fahriye YAZICIOĞLU - Antalya işyeri hekimi
A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Abdullah Murat Küçüközer
A Sınıfı iş güvenliği uzmanı - İbrahim Cansever ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitmeni )
B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Cihan ORMAN ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifikasına sahip)
B Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Erhan ÇEVLİK
C Sınıfı iş güvenliği uzmanı - Selman DEMİRCİ ( Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifikasına sahip)
İş Sağlığı ve Güvenliğini yasal yaptırım olarak değilde, yaşam tarzı haline dönüştürmek amacındayız. İstenmeyen bir iş kazası olmaması için elimizden geleni yapıyor , tüm evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri hekimliği sağlık raporu alanında Antalya ve Denizli şubelerimiz başta olmak üzere Tüm Türkiye için Önce iş Güvenliği diyoruz.

Antalya ve Denizli Kuruluşumuzda iş güvenliği konusunda deneyimli ve uzman mühendisler, iş sağlığı konusunda deneyimli İşyeri Hekimleri hizmet vermektedir. Kadromuzu hızla güçlendirmeyi amaçlamaktayız.

Bunun yanısıra; işyerlerinde ortaya çıkabilecek iş ve meslek kazaları için mahkeme de bilirkişi gerekirse İş Müfettişleri tarafından inceleme uyapılmaktadır. İşyerinizde iş sağlığı ve güvenliği konulu sorumluluklarınızı yerine getirirseniz iş kazası ve meslek hastalığı durumunda kusur oranınız azalmaktadır. İşveren yükümlülüğünü ne derece sağlıyorsa o derece iş kazasında sorumluluğu azalıyor yada hiç olmamaktadır.

Meslek hastalıkları ve iş kazalarının bir çalışanın iş göremez olması, ağır bir şekilde yaralanması veyahut ölümlü bir kaza gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkarması sonucu, işverenin ödemesi gereken 100 - 200.000 tl dolaylarında tazminatlar doğurur. İşletme sahipleri kusuru oranında bu tazminatları ödemek zorunda kalır. Bunun sonucu şikayet olsada olmasa da savcılar tarafından açılan kamu davalarında TCK ya göre 2 ay veya 15 yıl kadar hapis cezaları ile karşı karşıya kalınabilir. Bu tazminatlarla veyahut hapis cezası ihtimaliyle karşılaşmamak için iş sağlığı ve güvenliği alanındaki değişiklikleri ciddiye almanız gerekir.

Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuc odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir. iş Sağlığı ve güvenliği alanında Denizli ve Antalya başta olmak üzere yurt içi ve yurtdışında yapılan hizmetlerdeki değişiklikleri sürekli takip ederek iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde Türkiye' nin en güçlü ve örnek kurumlarından biri olmaktır. Dinamik ve tecrübeli kadrosuyla müşteri odaklı ve çalışan odaklı çalışmalarla, hem işverenin hemde çalışanların istek ve beklentilerini dinleyerek onlara uygun çözümler geliştirerek Antalya ve Denizli başta olmak üzere İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda en başarılı şirket olmaktır. Yeni mevzuatları ve yeni teknolojileri sürekli takip ederek iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda çalışanları ve işverenleri nasıl daha iyi koruyabilir nasıl daha iyi hizmet verebiliriz diyerek sürekli kendimizi geliştirmektir. Çalışanlarımızın, Uzmanlarımızın , hekimlerimizin ve sağlık personelimizin ekip anlayışını daima muhafaza ederek, ekibimiz, çalışma şekillerimiz ve evrak alt yapımızı devamlı geliştirerek çalışmasını garanti altına alarak müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.
İş Sev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Çalışma Bakanlığı Onaylı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir Antalya ve Denizli ileri ve çevre illerine ( Muğla, Aydın, Mersin, Konya, Burdur) hizmet verebilmekte , Antalya ve Denizli illeri çevresinde iş güvenliği, işe giriş sağlık raporlarını, ağır ve tehlikeli işler sağlık raporlarını, aylık bildirimli olarak işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarını atama yapabilmektedir.

Kurumsal Sorumluluk

Farklı kamusal yardım ve faaliyetlerimiz, en güncel kanunlarca yayınlanmış olan, sorumluluklar veülkemiz insanlarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere düşünülmüştür. Bu düşünce çerçevesinde; sponsorluklar,yardımlar, burslar, ağaç dikme faaliyetleri, hersene yapılan yarışmalar ve dağıtılan ödüller aracılığıyla çevreye, sanata ve eğitime katkıda bulunuyoruz. Toplumumuzun kalitesine katkıda bulunan faaliyetlerimizin yanında ; deprem , sel, fırtına gibi toplumun günlük yaşam şartlarını istenmedik şekilde etkileyen durumlarda da tüm olanaklarımızı kullanarak elimizden geldiğince yardımlarda bulunmaktayız. Bu gibi durumlarda her türlü şeyi bir tarafa bırakıp gerekli tüm yardımları elimizden geldiğince yapmaktayız.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mevzuatına ilişkin deneyimimizin etkili ve aktif bir şekilde işletme faaliyetlerinde kullanılması, çözüme dönüşmesi varlık sebebimizdir.

Gizlilik Politikamız

Kişisel ve Kurumsal Yükümlülüklerimiz

Günümüzde, kurumlar mümkün olduğunca iyi etik kurallar çerçevesinde çalışmakla yükümlüdür.Denizli ve Antalya iş güvenliği İŞ SEV OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği İşyeri Hekimliği Antalya ve Denizli şubelerimiz olarakta biz, tüm kanuni ve etik değerlere uymaya ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya tüm varlığımızla bağlıyız. Kurumsal kimliğimiz tüm müşteri bekllentilerini en yüksek seviyede profesyonel, etik standartlar ve kurallarda memnun kılmaktır. Ve tüm çalışanlarımızın bireysel sorumluluğu da bu beklentileri tüm işlemlerimizde göstermesidir.

www.issev.com.tr

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR