• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İşeri Halı Koltuk Yıkama

Adres :

Karaköprü Mahallesi Sancak Sokak Vip Sitesi No: 1/3 Gölcük Kocaeli Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Bal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 372 02 19

Whatsapp 2:

0 (534) 372 02 19

Halılar ve koltuklar bütün evlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Odaların dekorasyonu üzerinde büyük pay sahibi olan halı ve koltukların seçimi yapılırken çok özenli davranılarak geniş araştırmalar sonucu tercihte bulunulur. Sağlıklı kullanım halinde de uzun yıllar kullanılmaya devam edilir. Bununla birlikte halı ve koltuklar evlerde kirlenme, lekelenme oranı en yüksek eşyalardır. Düzenli olarak yıkanmaları hem estetik hem de sağlık açısından elzemdir. Bunun bilincinde olan İşeri Halı Koltuk Yıkama firmamız Kocaeli Gölcük’te faaliyet göstermekte olup modern yapısıyla dikkatleri üzerine çekmekte, temizlik ihtiyaçlarına profesyonel destek sağlamaktadır.

Kocaeli halı yıkama sektörünün en gözde firmalarından birisi olan işletmemiz fabrikasını en modern, en çağdaş ekipmanlarla donatmıştır. Bu sayede daha kusursuz ve her türden ürüne kolayca hizmet verebiliyoruz. El dokuması, tarihi eser niteliğindeki ürünlerinizi dahi güvenle temizliyor, ürünlerinizin hiçbir zarar görmeden uzun yıllar kullanılabilmesini sağlıyoruz.

Gelişmiş altyapımızla birlikte en iyi hizmet için alanında uzman, deneyimli ve yetişmiş kadromuzla faaliyet gösteriyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için en doğru zamanda en doğru çözümleri üretiyoruz. Hizmet standartlarımızı farklı bir noktaya taşımak amacıyla ücretsiz servis hizmeti sağlıyor, halılarınızı adreslerinizden alıp temizleme işlemini bitirip adreslerinize teslim ediyoruz. Koltuklarınız ve duvardan duvara halılarınız için yerinde yıkama hizmeti sağlıyoruz. Halı ve koltuk yıkama haricinde stor perde, kilim, yorgan, yatak, battaniye yıkamalarımızda da tamamen doğal deterjanlarımızla anti bakteriyel temizlik sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR