• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işığım İşitme Konuşma Özel Eğitim Merkezi

Adres :

Hocacihan Mahallesi Yıkıkmescit Sokak No: 6/1 Selçuklu / Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Döndü Durgut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

elifrehabilitasyon42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 037 76 43

Whatsapp 2:

0 (506) 860 31 14

Işığım İşitme Konuşma Özel Eğitim Merkezi olarak Konya-Selçuklu da hizmet vermekte olupişitme engeli koklear implat özel eğitim rehabilitasyon konuşma duyma problemleri işitme problemleri özel eğitim konuşma egitimi dil eğitimi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR