• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Işık Oto Elektrik ve Klima

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurullah Işık

  • firma fb

Oto servis ve tamirhane olarak faaliyet gösteren Işık Oto Elektrik ve Klima birmilyonnokta.com üyesidir. Otomotiv sektöründe müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Nitelikli ve alanında uzmanlaşmış personellerimiz ve güler yüzlü hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Firmamız yıllardır hizmet verdiği sektörde müşterilerinin ihtiyaçlarını bilen ve en iyi çözümler sunarak hizmet vermektedir. Bilgi ve tecrübelerimizi hizmetlerimize yansıtarak uzun vadede memnun kalacağınız hizmetler vermekteyiz.

Ankara oto servis ve tamirhane olarak bize müracaat eden müşterilerimizin talep ve şikayetlerini dinleyerek itinalı bir şekilde işlemlerimizi tamamlamaktayız. Firmamız; marş dinamosu tamiri, klima gazı dolumu, klima bakım ve onarımı, oto elektrik işlemleri, far temizleme, akü satışı, merkezi kilit sistemleri ve daha pek çok hizmeti tek bir merkezde sizlerin istifadesine sunmaktadır. Yaptığımız her işlemi en iyi ve sağlam şekilde tamamlayarak sizlere uzun süre memnuniyetle kalacağınız hizmetler vermekteyiz. Araçlarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Firmamız sektörde talep edilen hizmetleri bilen ve bu hizmetleri en iyi şekilde sunarak ön sıralarda yer almaktadır. Hitap ettiği müşteri kitlesiyle de bunu ispatlamaktadır. Bizler her türlü teknik ve teknolojik imkanlara sahip bir şekilde ekibimizle profesyonel olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bize müracaat eden müşterilerimize en makul fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve uzun ömürlü hizmetleri uygun fiyatlarla sunarak bize ulaşmanız için aradaki mali engelleri ortadan kaldırmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar