• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işıl Güzellik Estetik Kozmetik Amasya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Estetisyen Öznur Arslan

Işıl Güzellik Estetik Kozmetik Amasya

Amasya merkezde faaliyet göstermekte olan merkezimizde siz değerli müşterilerimize cilt bakımı,dermapen,reflekseloji, kalıcı makyaj, masaj, medikalpeeling, iğneli epilasyon, kirpik lifting, kırışıklık tedavisi,dipliner, ipek kirpik, ayak bakımı ve kıl tekniği işlemleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz kurulduğu günden bu yana sizleri memnun etmek adına birçok alanda kendini geliştirmektedir. Güler yüzlü, özverili ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımız sizlerin tüm isteklerini layığı ile yerine getirmektedir. Firma olarak sizlere güzellik konusunda her şeyi büyük bir özenle sunmaktadır. Ayrıca sektördeki tüm yenilik ve haberleri yakından takip etmekteyiz. Salonumuzdan sizleri mutlu bir şekilde uğurlamak bizi işimize daha çok motive etmektedir.

Dermapenişlemi, cildimizdeki birçok sorunun giderilmesine yardımcı olan cilt tedavisi yöntemlerinden biridir. Leke tedavisi işlemini temizlenmiş cilt üzerinde ayarlanabilirdermapenucu ile cildin tüm bölgesine ayrı derinliklerdepeelingetkisi sağlamaktayız.Dermapen, mikro iğneleme olarak da bilinen ve vücudun baştan doğal şekilde yenilenmesini tetikleyen bir çeşit cilt yenileme yöntemidir. Mikro iğneler yardımı ile cildimizdekikolajenüretiminive mikro kanallarını açmayı hedefleyen işlemdir. Cildimizin üst tabakası olarak bilinenepidermisezarar vermeden, soymadan ve cildinizi tahriş etmeden uygulanabilen bir tedavi olarak bilinir.

El ve ayaklarımız vücudumuzdaki en çok dış etkenlere açık olan bölgelerimizden olmaktadır. Ellerimiz vücudumuzun en çok kullandığımız bölgesidir. Ayaklarımızda ayakta kaldığımız tüm vakitte bütün yükümüzü taşıyanımızdır. Bu yüzden de en çok bakımı onlar istemekte ve hak etmektedir.

Cilt bakımı, temiz görünen cildinizin altında neler olduğunu bilemezsiniz. Bu yüzden profesyonel kişilerden cilt bakım hizmeti alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için 0553 527 90 00 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR