• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İskenderun Uğur Vinç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Alparslan Kirboğa - Oğuzhan Kirboğa

Vinç ve forklift farklı sektörlerde sıklıkla kullanılıyor. Çeşitli firmalar, şirketler tarafından kullanıldığı gibi bireysel çalışmalar doğrultusunda da tercih ediliyor. İskenderun Uğur Vinç ailesi olarak vinç ve forklift kullanımı için hizmet veriyoruz. Firma olarak sektörde farklı araç çeşitlerimizle geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sektörde kullanım amacına uygun araçlarımızla birlikte bu araçları şoförle kullanıma sunuyoruz.

Hatay vinç ve forklift sektöründe belirli amaç doğrultusunda araçlara ihtiyaç duyuluyor. Bu araçların temin edilmesi ise şehir içinde zor olabiliyor. Bizler geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve isteğine uygun aracı temin etmelerini sağlıyoruz. Vinç ve forklift kiralama hizmetiyle birlikte bu araçları istek doğrultusunda şoförle birlikte kullanıma sunuyoruz.

Vinç ve forklift kiralama işlemi saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak yapılabilir. Sektörün önde gelen ve gelişmiş firması olarak bizler aynı zaman içerisinde farklı müşterilerimiz için araç kiralayabiliyoruz. Firma olarak ihtiyaca yönelik araçlarımızı kullanıyor, doğru zamanlama ile hem müşterilerimizi hem de firmamızı zor durumda bırakmamış oluyoruz.

Vinç ve forklift kiralama işlemleri genel olarak yüksek fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor. Vinç ve forklift kiralamada aracın ne kadar süre kiralandığı fiyatları belirliyor. Sektörün önde gelen başarılı isimlerinden olarak bizler doğru ve uygun fiyat listesine göre kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralanan araç için şoför hizmeti almak isteyen müşteriler şoförsüz araç kiralama işlemine göre farklı fiyatlarla karşılaşmaktadır. Firma olarak bizler daha uygun ve doğru fiyatlarla kiralama hizmeti vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR