• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Kuyumculuk ( Arnavutköy Kuyumculuk )

Adres :

Merkez Mahallesi Eski Edirne Caddesi No : 1376/e İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Genç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Firmamız; İstanbul alışveriş sektöründe hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. Yola çıktığımız günden bugüne kadar etik, ilkeli, dürüst ve güvenilir bir ticari anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız doğrultusunda zengin ürün alternatiflerimiz ve pek çok markayı bünyemizde barındırmamız ile bölgemizin en seçkin kuyumcu mağazalarından biri olduk. Güven duyulan çizgimiz ile adımızdan övgü ile bahsettirdik. Bugün geldiğimiz noktada mağazamızda hem günümüz modern yaşamının hem de gelenekçi çizgileri muhafaza eden müşterilerimizin kullanımına ve beğenisine uygun eşsiz tasarımlar yer almaktadır.

Firma olarak amacımız hayatı seven ve kendi ışığını yansıtmaktan hoşlanan müşterilerimizin kişiliklerine ve beğenilerine hitap eden ürünleri en özel fiyatlarla sunmaktır. Bunun için ülkemizdeki ve dünyadaki son moda ve trendleri yakından takip etmekteyiz. Hedefimiz takı sektöründeki geleneği yeniden yorumlayıp modern tasarımlar ile harmanlayarak sektördeki liderliğimizi devam ettirmektir.

Firma olarak müşteri memnuniyetini temel prensip edinen bakış açımızla sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Yeni trendleri yakından takip ederek vitrinlerimizde sergilemekte ve siz değerli müşterilerimizin kullanım zevkine sunmaktayız. Vitrinlerimizde altın takı setleri başta olmak üzere pırlanta ve elmas çeşitliliğimiz ile göz doldurmaktadır. Mağazamızın göz alıcı dünyasını web sitemiz aracılığı ile de ziyaret edebilirsiniz.

Güven ve dürüstlük firmamızın temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz kapsamında sektördeki faaliyet alanımızda en uygun fiyat ve en profesyonel hizmet anlayışımız ile istikrarlı bir şekilde ilerlemek ve saygınlığımızı korumak öncelikli hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR