• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Medical Masaj Hizmeti

Adres :

İstanbul / Tuzla İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Tatlıtuğ

E-Posta Adresi :

srhatkos@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 526 41 81

Whatsapp 2:

0 (531) 526 41 81

İstanbul Medical Masaj Hizmeti olarak İstanbul-Tuzla da hizmet vermekte olupevde manuel terapi,evde masaj terapisi,-m.e.b onaylı sertifkalı masör vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR