• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Oto Yıkama

Adres :

Konaklı Mahallesi İstiklal Caddesi No: 3 Alanya Antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Tekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 054 57 17

Whatsapp 2:

0 (534) 054 57 17

İstanbul Oto Yıkama olarakto yıkama ,oto kuaför ,seramik kaplama, pasta cila ,detaylı temizlik ,araç koltuğu temizleme,araç içi tavan temizleme,araç içi taban temizleme ,motor yıkama,lastik temizleme,jant temizleme ,boya koruma , araç kaplama alanında hizmet vermekteyiz.

İstanbul Oto Yıkama özellikle konusunda uzman ve profesyonel kişilerden oluşan kadrosu ve ekipleri ile ön plandadır. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunan firmamızın bu hizmetleri sunması konusunda kadromuz oldukça önemlidir. Eğitimler ve tecrübe konusunda sürekli eğittiğimiz çalışanlarımız ile sizlere detaylı temizlik ,araç koltuğu temizleme,alanında en kaliteli hizmeti sunmayı sürdürmektedir. Bunun yanında çok daha başarılı ve kaliteli hizmeti sunabilmek içinde çalışmalarımız sürekli geliştirmekteyiz.

İstanbul Oto Yıkama olarak oldukça kaliteli bir şekilde sunduğu hizmetlerini aynı zamanda uygun fiyatlar ile de sunabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından çok ilgi görmektedir. istanbul'da bölgesinde bu alanda en fazla tercih edilen firma olarak lider konumda yer almaktayız. Kaliteli ve profesyonel bir hizmetin sizlere uygun fiyatlar ile sunulması firmamız için oldukça önemli bir konu olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR