• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Revizyon ve Satış

Adres :

Esentepe Mah. Kartal Oto Sanayi Sitesi İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Erdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ayselmuraterdogan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 855 05 19

İstanbul Revizyon ve Satış firması olarak araçların turbo motorlarının temini ve tamiri işlemi ile ilgili hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul Kartal'da Otomotiv sektöründe faaliyetlerine yılların tecrübesi ile devam etmektedir. Araçlarınızın turbo motorlarının değiştirilmesi ve yenilenmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel işçilik ve kaliteli malzemeler ile sorunsuz işlem garantisi verilmektedir.

Firmamız araçlarınız için uygun özelliklerde turbo motor satış işlemi yapmaktadır. Turbo sistemi araçların motor güçlerinin artması ve daha etkili şekilde kullanılması için tasarlanmıştır. Motora sağlayacağı güç sayesinde etkili hızlanmayı sağlayabilmektedir. Firmamız sıfır turbo motorları farklı seçenekler ile sizlere sunmaktadır. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak istediğiniz motorları firmamızdan temin edebilirsiniz. Motor seçenekleri aracınıza tam uyumlu şekilde temin edilmektedir. Uygun olan motorlar ile yapılacak değişim işlemi aracın performansında düşüş yaşanmasının önüne geçecektir. Bütçenize uygun turbo motor seçenekleri içerisinden seçiminizi yaparak aracınıza takılmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız turbo motor satışı yanı sıra bakım ve revize noktasında da hizmet sunmaktadır. Turbo motorları çok yüksek ısılarda çalışan sistemlerdir. Bu yüksek ısı sebebi ile motorların hasar görmesi ya da istenilen seviyede çalışmaması gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Sorunlu ya da istenilen şekilde çalışmayan turbo motorlar için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Turbo motorunuza gerekli revizyon yapıldıktan sonra araca monte edilecektir. Revizyon işlemi sonrasında aracınızın motor gücü tekrar eski seviyesine ulaşacaktır. Sorunsuz turbo motor işlemleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler