• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Zemin

Adres :

Sultanbeyli İstanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Çelik

E-Posta Adresi :

yalcincelik.34@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 253 56 31

Whatsapp 2:

0 (541) 253 56 31
İstanbul Zemin olarak Sultanbeyli baskı beton malzemeleri,Sultanbeyli baskı beton cilası,Sultanbeyli baskı beton uygulaması,Sultanbeyli baskı beton firması,Sultanbeyli endüstriyel zemin betonları,Sultanbeyli helikopterli şap,Sultanbeyli helikopterli şap hizmeti,Sultanbeyli Helikopterli Şap Fiyatları,Sultanbeyli Helikopterli Şap uygulamaları,Sultanbeyli Endüstriyel Zemin Uygulaması ,Sultanbeyli Saha Betonu uygulaması vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR