• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İyi Oto Lastik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman İyi

reklam logosu
  • firma fb

Antalya oto lastik ve jant sektöründe hizmet veren İyi Oto Lastik birmilyonnokta.com ailesinin değerli bir üyesidir. Hayatımızın tam merkezinde yer alan arabalar şüphesiz ki oldukça önemlidir. Hem bir yere gitmeyi kolaylaştırmakta hem de zaman açısından da avantajlar sunmaktadır. Arabanında çeşitli parçalardan oluştuğu ve her birinin yeri ise de çok farklıdır. İyi Oto Lastik olarak sizler ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Amacımız aracınızı güvenli bir şekilde kullanabilmektir. Lastik konusunda da en ufak bir sorun yaşamamanızdır.

Hizmetlerimiz içerisinde lastik satışı, ikinci el lastik satışı, tamiri, lastik balans servisi, 2.el lastik satışı, alo oto lastik, lastik balans servisi, lastik tamiri ve oto lastik yol yardım yer almaktadır. Haftanın yedi günü yirmi dört saat ulaşabileceğiniz oto lastik hizmetimiz ile de her an sizlerin yanındayız.

Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile de sektöre imzamızı attık. Alanında uzman kadromuz ile en kısa süre içerisinde sorunu çözmekteyiz. Her zaman kolaylıkla bulabileceğiniz lastik çeşitleri ile de aracınızı büyük bir keyif ile de kullanabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek hizmetlerimizde de uygulamaktayız. Ayrıca her gün başka neler yapabiliriz sorusunun da yanıtını aramaktayız. Sizlerin memnun olmasından aldığımız güç ile çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz. Daha fazla bilgi almak ve sorularınızın yanıtlarını bulmak için bizim ile iletişime geçin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR