• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İyieder Reklam

Adres :

Tepeüstü Mah. Damsan Sok. No : 1 /c İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin İyieder

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 812 33 41

Firmamız, İstanbul reklam sektöründe kartvizit ve davetiye tasarım ve imalatı başta olmak üzere yön tabela, totem tabela, ışıklı tabela, pleksi tabela gibi geniş bir ürün yelpazesi ile bilinen ve var olan tasarımların dışında; hayallerinize en yakın olan tasarımları hazırlayarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Biz firma olarak mekanlarınıza uygun tasarımlarımızla istek, arzu ve beklentilerinize uygun, öne çıkartmak istediğiniz özelliklerinizi vurgulayarak, daima size özel tasarımlar oluşturmaktayız. Sizin belirleyici ve öne çıkan yönlerinizi vurgulayarak yaptığımız tabelalar her biri kendi alanında uzman, eğitimli kadromuz tarafından tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Bununla birlikte tabelalarımızın imalatında kullandığımız malzemeler birinci sınıf A kalitededir. Dolayısıyla tasarımdan, imalat, montaj, satış ve satış sonrası verdiğimiz destek ile siz müşterilerimizin daima yanındayız. Bu bağlamda profesyonel kadromuz A’dan Z’ye her aşamada sizin ihtiyaçlarınızı karşılamayı temel prensip edinmiştir. Bizimle ilgili daha detaylı bilgi ve uygun fiyat koşullarımızı öğrenmek için sayfamızdaki iletişim adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Misyonumuz; siz değerli müşterilerimizin istek, arzu ve beklentilerini ön planda tutarak size özel ve size uygun tasarımlar oluşturmak. Sektördeki faaliyet alanımızda farkımızı fark ettirerek müşteri memnuniyetini en azami seviyeye ulaştırmak. Kaliteden ödün vermeden maliyetten ziyade memnuniyeti ön plana çıkartmak. İmal ettiğimiz ürünlerimizi taahhüt ettiğimiz süre içinde müşteriye teslim etmek.

Vizyonumuz; reklam sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, sektördeki pazar payımızı arttırmak. Kalitemizden ödün vermeden sektöre yön vermek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR