• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İzmir Elektronik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yılmaz

reklam logosu

Elektronik sektörü teknolojinin en son harikalarını içerisinde barındırmakta, hayatın her aşamasında ve her anında yaşamımızı kolaylaştırmaktadır. Bin bir çeşit ürün grubuna sahip olan elektronik ürünlerde her gün yeni gelişmeler olmakta, gerek yazılım gerekse ürün çeşitliliği bakımından zenginleşerek gelişimini devam ettirmektedir. Muğla Marmaris’te hizmet vermekte olan İzmir Elektronik firmamız sektörde meydana gelen en son gelişmeler eşliğinde sizlerin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışmakta, en acil ihtiyaçlarınızı en hızlı çözümleri sunmaktadır.

Muğla hizmet sektöründe yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip olan firmamız, alanında yetişmiş, tecrübeli ve yenilikçi kadrosuyla hizmet vermektedir. Personellerimizin her girişi güler yüzlü hizmeti prensip edinirken teknik servis ihtiyaçlarına da en profesyonel çözümleri üretmekte, bilgi birikimi ve uzmanlığını sizlerle buluşturmaktadır. Personellerimiz hizmet verdiğimiz sektörün her gün yeni gelişmeler kaydettiğinin ve uluslararası bir alan olduğunun farkında olarak sektördeki yenilikleri uluslararası seviyede takip etmekte, en son çözümleri ve uygulamaları en hızlı biçimde sistemimize dâhil ederek dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda önceliğimiz memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutmaktır. Bunun için en doğru zamanda en doğru çözümleri üretiyor, gerek ürün satışı gerekse servisi konusunda taleplere eksiksiz karşılık vermeye çalışıyoruz. Telefon aksesuar satışı, notebook tamir servisi, cep telefonu tamiri, iPhone tamiri, Samsung tamiri, telefon ekran değişimi, yazılım güncellemesi ve çok daha fazlasını en uygun fiyat ile tercihe sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR