• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İzmir Teknik Tesisat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Barut

  • firma fb

İzmir tesisat ve bakım onarım sektöründe yer alan firmamız hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerin tamamı üstün kalite anlayışı ile müşterilerimize sunulmaktadır. Kalitemizin göstergesi tabii ki kullanmış olduğumuz teknoloji ve araç gereçler ile bağlantılıdır. Biz her zaman için üst seviyede kaliteye sahip olmak istedik ve bunu başardık. İçinde yer aldığımız sektörde lider olabilmek için adımlar attık ve atmaya da devam ediyoruz. Tesisat sektöründe teknoloji olmazsa olmazdır. Profesyonel basınçlı makinelerimiz sayesinde peteklerinizin kusursuz şekilde temizliğini sağlıyoruz. Firmamız tamamen kalite standartları ile hizmet sunmaktadır. Çatımız altında yer alan profesyonel ekip arkadaşlarımız teknik servis sektörünün tecrübeli ve başarılı isimlerinden seçilmiştir.

Mevcut konumumuzda en büyük paya profesyonel ekip arkadaşlarımız sahiptir. Kalitemiz ve başarımız gibi uygun fiyatlarımızla da müşterilerimizin dikkatlerini çekmeyi başarıyoruz. Fiyatlarımızı uygun belirlememizde ki amaç daha geniş kitlelere hizmet sunmak ve başarımızı kanıtlamaktır. Rakiplerimizi geride bırakabilmek uğruna daima yeniliklerden ve gelişmelerden faydalanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Bizim için müşteri odaklı hizmet pek çok şeyden daha önemlidir. Müşterilerimiz ile aramızda kurmuş olduğumuz karşılıklı güven bağı başarımızı etkilemektedir. Sizler de güvenilir, işinde başarılı ve uygun fiyatlı hizmetler almak için firmamız ile iletişime geçmek istemez misiniz? O halde firmamızı ziyaret edebileceğiniz gibi internet sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak tecrübeli ekibimiz ile görüşebilir ve talepte bulunabilirsiniz. Kalitenin en doğru adresi siz değerli müşterilerini bekliyor olacak.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar