• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jack’s Dog Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çavlan Gücüyener

Jack’s Dog Cafe, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. İstanbul evcil hayvan sektöründe vermiş olduğumuz hizmet sayesinde pek çok müşterimizden olumlu dönüş alıyoruz. Bizler evcil hayvanlar için geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Uzun zamandır bu sektörde varlığımızı koruyor, özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde %100'e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Evcil hayvanınızın sağlıklı ve konforlu bir yaşama sahip olması için bazı hizmetlerden faydalanmanız gerekir. Evcil hayvanınızın bakımını yaptırmalısınız. Bunun için evde kendiniz bazı yöntemleri uygulayabilirsiniz. Fakat detaylı bakım işlemleri için profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bizler evcil hayvan kuaför hizmeti veriyoruz. Evcil hayvanınız için ihtiyaç duyduğunuz kuaför hizmetini sizlere eksiksiz sunuyoruz. Burada evcil hayvanınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bulabilirsiniz. Petshop hizmeti vererek birçok ürünü sizlere sunuyoruz. Evde beslediğiniz küçük dostunuzun kişisel bakımı, beslenmesi, eğlenmesi ve barınması için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler satışa sunulmaktadır. Ürünler farklı markalara aittir. İstediğiniz markaya ait olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Bizler evcil hayvanlar için kreş hizmeti de veriyoruz. Evcil hayvanınızın keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız aynı zamanda onu güvenli bir yere emanet etmelisiniz. Bizler bu doğrultuda güvenle tercih edilebiliriz. Tam donanımlı firmamızda güvenli ve konforlu hizmet verilmektedir. Sizler de vermiş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kafemiz hem evcil hayvanlar için hem de sahipleri için geniş kapsamlı hizmet vermektedir. İşletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR