• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Jaden Kozmetik Protez Tırnak Sarf Malzemeleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülcan Dalkılıç

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Antalya’nın Alanya ilçesinde faaliyet göstermekte olan Jaden Kozmetik Protez Tırnak Sarf Malzemeleri firması olarak bizler protez tırnak başta olmak üzere kalıcı makyaj işlemlerinin gerektirdiği çok sayıda kozmetik ürünü sizlere tek çatı altında sunmaya devam ediyoruz. Uzmanlık alanlarımız dahilinde kalıcı makyaj alanında gerek duyulan her türlü aracı ve ürünü bir arada bulunduran Jaden Kozmetik Protez Tırnak Sarf Malzemeleri olarak bizler kendimizi sürekli geliştirerek yeni ürün çeşitlerini ve yüksek hizmet kalitesini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Doğal ve kalıcı bir güzelliğe ulaşmanın en iyi yolu olarak görülen kalıcı makyaj uygulamalarında Antalya güzellik merkezi sektöründe bu alanda faaliyet gösteren en girişimci firmalardan biri olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri tek bir noktadan karşılama kolaylığı sunuyoruz. Özellikle Türkiye’de temin etmenin zor olduğu ürünlerin talep edildiği durumlarda geniş stoklarımız sayesinde bu talepleri karşılayabilirken yurt dışından gelecek ürünler konusunda da tedarikçisi olacağımız süreçlerle sizlerin ihtiyaçlarının en kısa sürede karşılanmasını sağlıyoruz.

Protez tırnak yapımı için kullanılan jellerde yüksek ürün kalitesi hassasiyeti ile hizmetlerini ulaştıran bir firma olarak bizler tırnağın doğal yapısına en uygun şekilde sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Hiçbir şekilde hava kabarcığı yaratmayan ve tırnağın yüzeyine eşit bir biçimde dağılarak hızla kuruyabilen jellerle en iyi kalıcı makyaj etkisinin alınmasını sağlıyoruz. Dayanıklı, kalıcı ve cildinize zarar vermeyecek malzemeler için bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR