• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Joker Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kübra Atalay

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul temizlik alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Joker Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimler arasından biridir.

Alanında uzman kadromuz ve son teknoloji, donanımlı ekipmanlarımız ile temizlik alanındaki her türlü ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için Joker Koltuk Yıkama firması olarak her zaman çok çalışıyoruz.

Koltuklarınızı, kanepelerinizi ve çekyatlarınızı her zaman çok detaylı bir şekilde temizleyerek tam anlamıyla hijyenik olmalarını sağlıyoruz. Temizlik işlemlerimiz sırasında koltuklarınıza asla zarar vermiyor, ilk alınmış olduğu günkü gibi tertemiz ve canlı bir şekilde gözükmelerini sağlıyoruz.

İşlemlerimiz için her zaman birinci sınıf kaliteye sahip temizlik malzemelerini tercih ediyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden %100 memnun kalmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlar ile sizlere sunarak ekonomik açıdan yardımcı oluyoruz. Ayrıca pek çok kampanya düzenleyerek de avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Temizlik alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR