• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kabiloğlu Yapı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Kabiloğlu

İstanbul Sarıyer’de birmilyonnokta.com üyesi iş yerlerinden birisi olarak hizmet veren Kabiloğlu Yapı yıllardır kalitesi, güvenilirliği ve fiyatları ile öne çıkmaktadır. Yapı inşaat sektörü başta yaşam alanları ve çalışma ortamları olmak üzere insanın bulunduğu her yerin dekorasyonundan inşa edilmesine kadar pay sahibidir. Bu alanda her zaman çağın en son olanakları kullanılmakta, en modern teknolojilerden yararlanılarak uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Uygulamalar gerçekleştirilirken de binlerce farklı yapı malzemesine ihtiyaç olmaktadır.

İstanbul payı malzemeleri sektörünün öncü ve önder firmalarından birisi olarak bizler daima müşteri memnuniyetini önceliyoruz. Beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atmak adına hummalı çalışmalar yürütüyor, yenilikleri yakından takip ediyoruz. Böylece sektörün en yeni ürünlerini en kısa sürede mağazamızda bulabilmenizi ve projelerinizde, mekanlarınızda kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Firma olarak her zaman kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyor, sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Garantili, sertifikalı, güvenilir markaların en yeni ürünlerinin satışını yaparak projelerinizi şenlendirmenize olanak sağlıyoruz. Yapı inşaat sektörünün can ve mal güvenliğini doğrudan etkilediğini biliyor, bunun için güvenilir sonuçların ortaya çıkması adına güvenilir malzemeleri satıyoruz.

Yapı inşaat alanında herkesin tarzı, zevki ve tercihleri farklılık gösterebilmektedir. Bunun için bizler geniş ürün seçeneği ile karşınızdayız. Böylece bütün ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılama olanağı sunuyoruz. Cam yünü satışı, çatı izolasyon malzemeleri satışı, bahçe çitleri satışı, kum çakıl satışı, Polisan ürünleri satışı, Marshall boya satışı ve daha fazlasını sağlıyoruz.

istanbul beşiktaş en yakın yapı market,istanbul beşiktaş inşaat malzemeleri satışı,istanbul beşiktaş yapı malzemeleri satışı,istanbul beşiktaş marshall boya satışı,istanbul beşiktaş kum çakıl satışı,istanbul beşiktaş polisan ürünleri satışı,istanbul beşiktaş cam yünü satışı,istanbul beşiktaş isonem malzemeleri satışı,istanbul beşiktaş izolasyon malzemeleri satışı,istanbul beşiktaş elektrik malzemeleri satışı,istanbul beşiktaş çim çit satışı,istanbul beşiktaş bahçe çitleri satışı,istanbul beşiktaş çatı izolasyon malzemeleri satışı,beşiktaş yapı malzemeleri satışı,beşiktaş marshall boya satışı,beşiktaş kum çakıl satışı,beşiktaş polisan ürünleri satışı,beşiktaş cam yünü satışı,beşiktaş isonem malzemeleri satışı,beşiktaş izolasyon malzemeleri satışı,beşiktaş elektrik malzemeleri satışı,beşiktaş çim çit satışı,beşiktaş bahçe çitleri satışı,beşiktaş çatı izolasyon malzemeleri satışı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR