• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kaçkar Patisserie & Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuri Çetinkaya

  • firma fb
  • firma instagram

Sizlere en güzel lezzetli pastaları üreten işletmemiz pasta yanında çeşitli unlu mamulleri de lezzetli şekilde sizler için üretmektedir. Özellikle kahvaltı konusunda sizlere çok geniş seçenekler sunan işletmemiz en güzel şekilde kahvaltı yapmanız için sizlere hizmet sunmaktadır. Doğum günlerinde sevdikleriniz alacağınız pastalar konusunda sizlere en başarılı üretim ile en lezzetli pastaları hazırlamaktayız.

Kafemiz oldukça ferah ve güzel bir şekilde sizlerin konforunu sağlamak için dekore edilmiştir. Güzel ve sıcak bir ortamı sizlere sunan kafemizde sıcak ve soğuk birçok içecek çeşidimiz sizlere beklemektedir. Güzel ve keyifli zaman geçirmek için kafemizi tercih edebilirsiniz. Kafemizde ayrıca en güzel ve lezzetli kahvaltıyı yapmanız için çok geniş bir kahvaltı seçeneğini sizlere sunmaktayız.

İstanbul pasta ve pastane ile kafe alanında sizlere hizmet sunmakta olan işletmemiz kahvaltı için oldukça geniş bir menüyü sizlere sunmaktadır. Bunun yanında unlu mamullerde de en geniş çeşitler işletmemizin özel mutfağında sizler için üretilmektedir. Her zaman sağlığa uygun bir şekilde üretim yapan işletmemiz sizlerin sağlığı ve damak tadını ön planda tutmaktadır.

Yıllardır bu alanda hizmetler sunan işletmemiz sizlerden aldığı övgüler ve ilgi ile çalışmalarını geliştirdi ve hizmetlerini çoğalttı. Artık çok daha geniş ürün seçeneği ve zengin menüler ile sizlere hizmet sunmaktayız. Konusunda uzman olan hünerli ustalarımız ve mutfak personelimiz ile sizlere en güzel lezzetleri hazırlamakta ve kaliteli bir servis ile sizlere sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR