• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kadıköy Akd Kids

firma adresi

Adres :

Koşuyolu Mahallesi Koşuyolu Caddesi No: 128 İstanbul » Kadıköy
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gün Çağrı Köşkeroğlu
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 829 30 30

  • firma fb

Kadıköy Akd Kids adlı kurumumuz birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Firma olarak sektör içerisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetlerine odaklı gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimizden elde ettiğimiz memnuniyetler sayesinde pek çok müşterimizden olumlu dönüşler almaya devam ediyoruz. Tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile her müşterimizle ayrı ayrı ilgileniyor, kaliteli standartlarında çalışmalar gerçekleştirerek memnuniyetlerine ortak oluyoruz. Çocuklarınızın eğitimlerini en üst kalitede sağlayarak başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Ebeveynlerin güvenle faydalanacakları hizmetlerimiz sayesinde sektör içerisinde öncelikli tercihlerden olmaya devam ediyoruz.

İstanbul eğitim sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız bölge içerisinde en iyisi olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Alanlarında eğitimli ve tecrübeli personellerimizle en kaliteli hizmetleri sunan firmamız eğim alanında en iyisi olmaya devam ediyor. Sunduğumuz hizmetlerimiz İngilizce eğitimi, oyun grubu, gündüz bakım evi olarak ebeveynlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Hizmetlerimizde çocukların eğitimleri için gerekli olan tüm donanımlara sahip olarak sunuyoruz. Çalışmalarımızı güven içerisinde gerçekleştirerek memnuniyetler elde ediyoruz.

Eğitim sektöründe yer alarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı en iyi şekilde sağlıyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizim bütçelerine uygun olacak şekilde gerçekleştirmeye gayret eden kurumumuz başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Sektör içerisindeki tüm donanımlara sahip olan firmamız müşterilerine en uygun fiyatlar üzerinden hizmetler gerçekleştirmektedir. Sizlerde hizmetlerimizden en uygun fiyatlar ile yararlanabilir, çocuklarınıza en kaliteli eğitimler sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR