• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadıköy Moda Temizlik ve İlaçlama

Adres :

İçerenköy Mahallesi Alanaldı Caddesi No: 49 Ataşehir İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İnan Toprak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

inantopraktr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 468 67 75

Whatsapp 2:

0 (541) 468 67 75

Kadıköy Moda Temizlik ve İlaçlama

Moda Temizlik ve İlaçlama için uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi ve işleyişlerimizi her geçen gün daha iyi ve zenginleştiriyoruz. Bu sayede sizlere en iyi temizlik hizmetini sağlamayı sağlamak. Ürün yelpazesi, fiyat, fiyat, fiyat, fiyat, fiyat En modern makinelerin kullanımı ile ilgili konularda, eğitimli kadromuz ve yerine getiriyor, evlerinizde, işinizde, villalarınızda, fabrikalarda ve diğer tüm alanlarda en iyi şekilde temizlenmelerini sağlıyoruz.

Moda Temizlik ve İlaçlama için hizmetlerimiz ve uygulamalarımızdaki temizlikinize göre ayrıntılar. Çünkü onun evin, iş yerinin ve diğer alanların özellikleri farklıdır. Malzemeleri farklı, temizlik ihtiyaçları farklıdır. Diğerinin de dahil edilmesi gereken deterjana kadar bütün varlıklar, farklı ve kişiye özel olarak yapılmalıdır. Bizler bu fikir ve tecrübe ile yaşam alanlarının en uygun şekilde temizlenmesimesini sağlıyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin hijyen koşullarında hayatlarını kaybetmemek için gerekli olana ihtiyaç duydukları gibi.
Sunduğumuz kaliteli sayfalar firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sağlanmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgli görüyoruz. Bundan sonra sonrada başarılı bir şekilde ve sürekli olarak bu sayfaların sürdürülmesi devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini biliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR