• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalıcı Makyaj Uzmanı

Adres :

Çayyolu / Ankara Ankara » Çamlıdere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Natallia Hurmoglu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (535) 081 85 85
Kalıcı makyaj mikro pigment uygulamasıdır. Kalıcı makyajda kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenilirdir. Permanent make up yani kalıcı makyaj moleküleri çapı 20 microndan küçük tamamen doğal mineral ve bitkisel pigmentlerden üretilen boyanın cildin üzerine yerleştirmesi sanatıdır. Bu boyalar doğada bulunan mineraller ve bitkisel pigmentlerin mükemmel bileşiminden elde edilir kesinlikle yan etkisi yoktur. Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez.Kalıcı makyajı dövme işlemiyle karşılaştırmamak gerekir.Dövmeden en büyük farkı ciltteki kalıcılık süresidir. Kalıcı makyaj ürünleri bitkisel olduğu için zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur.

Mikro iğnelerle deri altına tamamen organik olan boyaları yerleştirerek uzun yıllar kullanabilen makyaj oluşturmaktadır. Bu işlemde uzmanın uzmanlığı el maharetleri ve yeteneği son derece önemlidir.Bununla beraber tekniği ve uygulamada kullanılan malzemeler ve boyalar da son derece önemlidir.

KALICI KAŞ MAKYAJI

Kalıcı makyaj seyrelmiş ve küsmüş olan kaşlarınızı daha gür gösterir, bozuk kaş şeklinizi kaş vurgulaması yaparak güzel bir görünüm sağlar, kaş yoğunluğunuzu arttırır ve tıbbi neden veya kaşı tamamen dökülmüş kişilere kaş yapılabilinir. Kalıcı makyaj yöntemi sayesinde hiç kaşı olmayan kişilere kaş kılı görünümü verilerek gerçek kaş görüntüsü sağlayabiliyoruz. Yüz ifadenizi net bir şekilde belirtmemizi sağlayan kaşların görünümüz kalıcı makyaj sayesinde muhteşem bir görünüme kavuşturuyoruz. Kalıcı makyaj konusunda profesyonel deneyime ve kalıcı makyaj sertifikasına sahip stüdyomuz ile iletişime geçip sizlerde kalıcı makyaj kaş avantajlarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR